به یاد دوران کودکی که توی باغچه ی خونه مون گل لادن داشتیم، به یاد طعم تند گلبرگ لادن، رنگ زرد پرچمش نک بینیم زمانی که بوش میکردم، به یاد سرخوشی کودکانه اسم لادن را برای اینجا نوشتن انتخاب کردم. لادن گل ساده ایه، خیلی از آدما این گل را نمیشناسن، شاید از نظر بعضی ها خیلی زیبا نباشه (دست کم به پای گل رز و مریم نمیرسه)، توی شرایط سخت رشد میکنه، تنها سیستم دفاعیش طعم و بوی تندشه که یه محافظ شیمیایی به حساب میاد...
دانش آموخته ی کارشناسی ارشد شیمی آلی هستم، از ته قلبم این رشته را دوست دارم هرچند که گاهی ازش خسته هم میشم. فکر نکنم آدم مذهبی به حساب بیام اما به دین و مذهبم معتقد و مفتخرم، سعی میکنم رفتارم بر این اساس باشه. تا جایی که خودم میدونم آدم سنتی هستم بیشتر تمایل دارم همه ی امور زندگیم بر اساس سنت و عرف باشه ولی همواره از اتفاقات هیجان انگیز زندگی استقبال میکنم. احتمالا عاشق کسى بشم که رویاهامو دوست داشته باشه.

تا حدودی به فیلم، انیمیشن، تئاتر، داستان و موسیقی علاقه مندم ولی کتاب چیز دیگری ست، نوشتن را هم خیلی دوست دارم هرچند تا به حال دنبال نویسندگی نرفتم، امیدوارم که این یادداشتهای پراکنده انگیزه ای بشه برای توجه بیشتر به این حوزه.

قدم مخاطب بر روی چشم، دریچه ی نظرات همواره باز است اما خودم را در تایید یا عدم تایید نظرات محق میدانم.